Vistas La Caleta Leilighet Las Palmas de Gran Canaria

Gran Canaria
Leilighet Vistas La Caleta Las Palmas de Gran Canaria

Vistas La Caleta Leilighet Las Palmas de Gran Canaria

30 Calle Caleta, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Vistas La Caleta Leilighet Las Palmas de Gran Canaria ligger nesten 1 km fra Poema del Mar Aquarium.
Leiligheten ligger 6 km fra Casa de Colón-museet. Gjestene kan finne La Puntilla i området. Det er Il Segreto Di Pulcinella og La Marinera som serverer Spaanse keuken retter, som ligger innen 5-minutters gange fra boligen. Santa Catalina-parken er også bare en kort drosjetur unna.
Gjestene kan også ta buss på Albareda busstasjon, som ligger 300 meter unna, for å utforske resten av Las Palmas de Gran Canaria
+ Mer - Mindre

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 27 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Romkomfort

  • Te- og kaffefasiliteter
  • Vaskemaskin
  • Flatskjerm tv
Hovedfunksjoner

Politikk

Innsjekking: fra 15:00 til 20:00
Utsjekking: fra 09:00 til 11:00
LisensnummerVV-35-1-0018023
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
To 2 Jul
Fr 3 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria